GLASS & CERAMICS / Ceramics / Terrin 5005847
nr 500 5847
Terrin
Lenght: ()
med lock Kina, längd: 18 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 850
Monday December 10 2007
at 16:17:24
200 kr
200 kr
400 kr
300 kr
400 kr
650 kr
6
600 kr
700 kr
6
750 kr
800 kr
- Thema-auction